Takside dehşet anları: “Kafana sıkacağım”… Korkunç cinayet kameraya anbean yansıdı

Kocaeli Karamürsel’de gerçekleşen olayda bir kişi müşteri gibi taksiye bindi.

Konuşmalarından anlaşıldığı üzere daha önce tanıştıkları ortaya çıkan kişiler arasında tartışma başladı.

“KAFANA SIKACAĞIM 3 DAKİKAN VAR”

Bir yakınına tokat attığını öne sürdüğü şoförün aracı sürmesini söyleyen şahıs “Cemal’e niye yanlış yaptın? Karısının yanında tokat attın.” diye konuştu.

Bu iddianın doğru olmadığını söyleyen şoförü, aracı durduğu esnada, “Devam et kafana sıktırma, yürümezsen kafana sıkacağım 3 dakikan var. Benim için fark etmez orası burası.” diyerek tehdit etti.

“TELEFONA BAKARSAN SIKACAĞIM KAFANA”

Şoförün telefonu çaldığı anda o şahıs “Telefona herhangi bir şeye bakarsan sıkacağım kafana, bak yazık olur sana” dediği duyuldu.

Ardından o şahıs “Sen hayırdır ya biz sana abi diyoruz sen bizim kardeşimize, kime güveneceğiz biz” dedi. Şoför tokat atmadığını söyleyerek “Ben sana yanlış yapacak adam mıyım?” şeklinde cevap verdi.

Şoför tokat atmadığını ve olayın doğru olmadığını tekrarlasa da o şahıs “Hayırdır oğlum biz sana yanlış mı yaptık? Kızına, karına bir şey mi yaptık, yürü sıkacağım.” diye tehditlerini sürdürdü.

Olay anında aracın yanına gelen bir vatandaşın “Yakalayın onu silahı var polisi arayın, vurdu gitti” dediği görüldü.

Öte yandan o şahsın, 2 Haziran 2016 yılında Karamürsel Bey Mezarlığı yakındaki bir kahvehanede tartıştığı kişiyi bıçaklayarak öldürdüğü ve şartlı tahliye ile cezaevinden çıktığı aktarılmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x