Starbucks’ta Oturan Gençleri Görünce Yanlarına Gidip Kahve Ismarlayan Ümit Özdağ’ın Kahreden Açıklaması

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Samsun’da gençlerle bir araya geldi. Son dönemde İsrail’i protesto etmek için Starbucks’a saldırı düzenleyen ve kahve zincirinde oturan insanları rahatsız edenleri örnek veren Ümit Özdağ, gençlere kahve ısmarladığını söyledi. Fakat açıklamanın devamında yazdıkları ufak bir yürek burkmadı değil…

Özellikle 2023 Genel Seçimleri döneminde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden bir tanesi, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ olmuştu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Ümit Özdağ, özellikle 2023 Genel Seçimleri döneminde hakkında yapılan editler ve paylaşımlarla adını büyük ve genç bir kitleye duyurmuştu.

Seçim sürecinde parti çalışmaları için koleksiyonundaki tesbihleri sattığını açıklayan Ümit Özdağ ve Zafer Partisi, barajın altında kalarak Meclis’e girememişti.

Hatta o dönemlerde kendisine ve partisine yönelik algı operasyonları düzenlendiğinden ve bundan rahatsızlık duyduğundan bahsetmişti. Özdağ’ın sosyal medya açıklamaları sık sık gündeme gelmeye devam ediyor bildiğiniz gibi.

Son olarak Samsun’a gidip gençlerle bir araya gelen Ümit Özdağ, sosyal medya hesabı üzerinden çektiği bir videoyu paylaştı. Videoda gençlerle birlikte Starbuck’ta oturduğunu belirtti.

Son dönemde Starbukcs’ta yaşanan saldırganlık olaylarına değinen Ümit Özdağ, ‘Burada kahve içip sohbet eden gençlerin hiçbirisi İsrail’i desteklemiyor. İsrail’i esas destekleyenler, Starbucks’a girip kahve dökenler.’

Gençlerle videosunu paylaşırken “Kahvelerini dökmedim tabii ki.” diyen Özdağ’ın, açıklamasının devamında “Hepsine ısmarlardım ama partimizin parası yok” yazmış olması sosyal medyada görenleri hem güldürdü, hem üzdü.

Gelin paylaşımın altındaki yorumlara birlikte bakalım!

??

??

??

??

??

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x