Putin’in astrologu 2024’te bizi nelerin beklediğini aylara göre anlattı

Ona göre önümüzdeki yıl kolay olmayacak ama ölümcül bir şey vaat etmiyor. Değişiklikleri daha ilk günlerinde hissedeceğiz. Astroloji gurusu, “Güneş sistemi devleri Satürn ve Jüpiter, pek çok değişimin habercisi olacak şekilde konumlanıyor. Başta iklim olmak üzere çeşitli alanları etkileyecekler. Ekonomi ve politika da etkilenecek” diyor.

Ona göre askeri çatışmalar devam edecek. Ukrayna için durum olumlu gelişmeyecek ve astrolog, iki yıl içinde devletin bu biçimde varlığının sona erebileceğine inanıyor.

Globa, 2024 kışının yeni icatlar ve keşifler vaat ettiğini, ilkbahar ve yaz aylarının ise insanlık için daha huzurlu dönemler olacağını iddia ediyor.

Sağlık sektörüne gelince, Putin’in astrologu Yeşil Orman Ejderhası yılının bize Kovid-19’dan bile daha kötü bir salgın getirebileceği konusunda uyarıyor. Sağlığımız konusunda özellikle dikkatli olmamızı tavsiye ediyor.

İşte aylara göre ayrılmış yıllık burç:

Ocak, zodyak çemberinin neredeyse tüm temsilcileri için olumlu bir hava vaat ediyor. Yalnızca Oğlak burcu için zorluklar ortaya çıkabilir – iş kaybı, iflas.

Şubat ayı neredeyse tüm burçlar için duygusal açıdan istikrarsız geçecek ve pek çok sorunu da beraberinde getirecek.

Mart, bir iş kurmak için mükemmel bir ay, Nisan ise aile sorunlarını çözmek için mükemmel bir ay olacak.

Mayıs ayında tüm burçların beklenmedik harcamaları olacak. Tutumlu olmalılar.

Haziran ayı tüm burçlar için gergin bir dönem olacak ve birçok skandalı da beraberinde getirecek.

Temmuz evlenmek için mükemmel bir ay, Ağustos ise tatil için mükemmel bir ay olacak.

Eylül son sakin ay olacak, çünkü 5 – 10 Ekim arası zodyak için en korkunç dönem geliyor ve Globa tüm burçlar için mali felaketler öngörüyor.

“Retro”, Kasım ayının birçok kişiye sağlık sorunları getireceğini ve Aralık ayının dramatik değişimlerle dolu olacağını yazıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x